Zvieratko narodené v znamení VODNÁRA

(20.január-18.február)

Ak chcete vidieť, ako vyzerá ozajstné "živé striebro" v podobe zvieraťa, zaobstarajte si Vodnára. V činnostiach je dosť nevyspytateľný a niekedy akoby sa vznášal v oblakoch.


 Váš miláčik je pravdepodne všelijaký, len nie pokojný. Pre zviera narodené v znamení Vodnára je ťažké pohybovať sa jedným smerom. Zdá sa,  že sa pohybuje všetkými naraz. Bude pre neho dosť ťažké sústrediť sa na čokoľvek, preto od neho neočakávajte veľa pozornosti,keď vás vidí.


 Zvieratá v tomto znamení, nie je najľahšie ovládať ani sledovať. Ak máte doma nejakú únikovú cestičku, určite ju nájde a ujde ňou. Vráti sa až vtedy, keď sa jemu zachce, a keď ovšem nájde cestu späť. Ptrebujú oveľa viac voľnosti ako ktorékoľvek iné znamenie. Dávajte si na nich pozor! Keď utečú, môžu utiecť priďaleko.


 Napriek tomu, že je váš miláčik bláznivý, čo sa týka maznania neočakávajte od neho veľa.
 Zviera v znamení Vodnára je veľmi priateľské ku každému, ale k nikomu osobitne. Všetkých má rád iba povrchne, vrátane vás! Od svojho miláčika môžete očakávať, že bude neposlušný, paronický, hyperaktívny a ťažko vychovávateľný. Snažte sa byť so svojím zvieratkom čo najviac, čím viac bude sám, tým viac bude nezbednejší. Dbajte na to, aby mal váš miláčik dostatok miesta na bláznenie.

 

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.