Recepty pre psíkov

(počet clánkov 18)
Home > Serialy Recepty pre psíkov

Chcete sa aj Vy podeliť o Váš recept, ktorý Váš psík obľubuje. Napíšte nám cez našu FB stránku, FB správu alebo kontaktný formulár, a my ho uverejníme na našej stránke www.domacezvieratko.sk

Možností ako vylepšiť jedálniček vášho psa nikdy nie je dosť. Tí fajnšmekri, ktorí  radi psovi varia, poznajú niekoľko zaujímavých receptov. Kto chce, pre toho sú nasledujúce rady a recepty:

Pečeňová pochúťka

Pečeňová pochúťka

Na želanie pre našich fanúšikov, pridávame novú kategóriu recepty pre psov. Ako prvý, je tu skvelý receptík na pečeňovú pochúťku pre havkáčov.

Čítaj

Placky z vločiek

Placky z vločiek

Čo poviete na chutné placky z vločiek? Váš psík si určite pochutná. Prajeme vašim miláčikom spokojné mlskanie.

Čítaj

Špenátové pusinky

Špenátové pusinky

Recept na špenátové pusinky sme pre vás vybrali z knihy Dobrútky pro psy. Pre lahodnejšiu chuť môžete pridať strúhaný syr.

Čítaj

Slaninové keksy

Slaninové keksy

Najobľúbenejšia príchuť našich miláčikov. Veľmi obľúbené slaninové odmeny v podobe keksov. Nedrahý a nenáročný recept. Odmenou Vám bude spokojné bruško vášho štvornohého kamaráta.

Čítaj

Sušené bravčové ušká

Sušené bravčové ušká

Kuracie, divina, hovädzie, bravčové, rybičky, takmer všetko sa dá sušiť. Je to 100% mäsko pre psíka a obrovská pochúťka. Dnes Vám predstavíme spôsob, ako si sami môžete doma spraviť sušené bravčové uši pre Vášho miláčika.

Čítaj

Keksy na čistenie zubov

Keksy na čistenie zubov

Pre svoje zuby a ich bielu farbu urobíme čokoľvek. Ruku na srdce chovatelia psov. Dbáte o čistotu a sviežosť chrupu vášho miláčika? Ak sa totiž dostaví zápach z úst, je neskoro na čistiace maškrty. Vtedy pomôže už len veterinárne ošetrenie zúbkov. Preto Vám prinášame recept keksíkov na čistenie zúbkov. Nikdy nie je neskoro na začiatok a Váš havkáč to ocení.

Čítaj

Mliečne kaše pre šteniatka

Mliečne kaše pre šteniatka

Pri narodení šteniatok je najvhodnejšie ak preberie starostlivosť matka šteniatok, niekedy je však nutné siahnuť po inom riešení. Tu je pár receptov na mliečne kaše pre šteniatka.

Čítaj
Hore