Recepty pre mačičky

(počet clánkov 6)
Home > Serialy Recepty pre mačičky

Chcete sa aj Vy podeliť o Váš recept, ktorý Vaša mačička obľubuje. Napíšte nám cez našu FB stránku, FB správu alebo kontaktný formulár, a my ho uverejníme na našej stránke www.domacezvieratko.sk

Zbierka receptov pre mačičky a ich mlsné jazýčky.

Kvasnicová pomazánka

Kvasnicová pomazánka

Aj naše mačičky majú mlsné jazýčky. Na želanie fanúšikov prinášame kategóriu Recepty pre mačky. Hneď na úvod výborná pochúťka, ľahká a rýchla príprava. Prajeme vašim mačičkám dobrú chuť!

Čítaj

Švédska misa

Švédska misa

Vopred upozorňujeme, že úvodné foto je ilustračné. Ak sa však rozhodnete túto maškrtu pre mačičky pripraviť, nezabudnite nám zaslať fotku. Prvá doručená fotografia bude odmenená. A teraz už šup, šup na recept, nech mlsné jazýčky nečakajú. :-)

Čítaj

Polievka pre mačky

Polievka pre mačky

Tak ako i my ľudia konzumujeme vývar, ani naše mačičky touto delikatesou nepohrdnú. Dokonca mačičkám pomáha v liečbe. Veď komu by nespravilo chutné mäsko zaliate vývarom dobre?

Čítaj

Kuracia pečienka

Kuracia pečienka

Granule nestačia. Žiadna vyberavá mačička nepohrdne skvelou pečienkou. A keď si to rozrátate, tak načo kupovať kapsičky s mäskom? Pečienka je oveľa chutnejšia.

Čítaj

Držky

Držky

Pre niekoho delikatesa, pre niekoho smradľavý ,,hnus,,. Skúste sa opýtať vášho kocúrika či mačičky. Jazyk budú mať až za ušami, tak sa budú olizovať.

Čítaj

Mačacie vianočné keksíky

Mačacie vianočné keksíky

Recep z nemeckého časopisu o mačkách.A ak máte tiež nejaké recepty na mačacie pochúťky, ktoré sa dajú pripraviť doma, sem s nimi! Zároveň vás prosíme o zaslanie fotografie keksíkov, keď ich budete pripravovať pre vaše mačičky. Prvú fotku odmeníme a bude uverejnená pri recepte.

Čítaj
Hore