Zvieratko narodené v znamení STRELCA

(22.november-21.december)

Ak milujete akýkoľvek druh aktivity na čerstvom vzduchu so svojím miláčikom, najvhodnejší je na to Strelec.Tieto zvieratá je veľmi ťažké udržať zavreté doma. Ak máte zvieratko, ktoré býva napríklad v klietke, nečakajte, že bude spokojné. Všetci Strelci potrebujú veľa voľnosti, čerstvého vzduchu aj otvorenosti.


 Čím viac môže váš maznáčik lietať, behať, plávať, skákať či plaziť sa, bude veľmi šťastný. Ich duševná a telesná pohoda závisí od toho, ako dlho môžu byť vonku a túlať sa.
 Zvieratá narodené v znamení Strelca sú tak prispôsobivé, že nebudete mať problém vziať ich so sebou kamkoľvek. Majú veľa energie a málokedy sa vyčerpajú, ale aj tak dávajte pozor aby to váš maznáčik neprehnal.
 Strelci nezviknú mať zdravotné problémy. Bývajú dosť samostatní, preto sa neznepokojujte, že nie ste stále pri ňom. Tieto zvieratá mávajú aj sklon nudiť sa. Jediné, čo sa im ráta, je zábava. Sú veľmi hravé až máte niekedy pocit, že sa nikdy neunavia. Majú nevyčerpateľný zdroj energie.


 Váš miláčik narodený v znamení Strelca miluje zábavu, je hravý a vždy aktívny, málokedy je unavený z čohokoľvek, okrem ničnerobenia.

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.