Zvieratko narodené v znamení ŠKORPIÓNA

(23.október-21.november)

Nech vás nerozladí pocit, že nedokážete svojho miláčika ani opísať. V jednom okamihu môže byť zvodný, a v nasledujúcej chvíli je netrpezlivý a urážlivý!

Rovnako ako ľudia narodení v tomto znamení, aj zvieratá majú v sebe istú tajuplnosť. Majú veľmi silné city, len nechoďte k nemu príliš blízko, ak ste ho urazili alebo pokarhali. Nikdy neviete, aký útočný plán ma za lubom.
 Škorpión je pevné znamenie a pevná je aj jeho odovzdanosť k svojmu pánovi. Majú jednu zaujímavú vlastnosť, a to takú, že ak sa cítia oklamané alebo zneužité, kruto sa vám pomstia alebo vás budú ignorovať.
 

City vášho miláčika-Škorpióna k vám budú také hlboké, že budete z údivom rozmýšľať, či sa pod kožušinou, kožou alebo perím tohto zvieraťa neskríva človek. Škorpióny osobitne prežívajú ťažké časy, keď sa musia prispôsobiť inému pánovi, nieto si k nemu ešte vitvoriť vernosť.
 Majú sklon pozorovať všetko, čo sa okolo nich deje. Ich pohyby sú také tiché, že si ani nevšimnete, že sú v izbe.
 Zvieratá narodené v znamení Škorpióna sú veľmi sebecké, a to sa týka úplne všetkého, vrátane vás. Nedovoľte inému zvieraťu ani človeku, aby sa hral s jeho hračkami. Škorpión sa môže veľmi uraziť alebo mu to pokazí náladu.
 Škorpión vládne reprodukčným orgánom. Možno sa vám zdá, že váš miláčik je viac sexuálne založený, ale to je pre Škorpióny normálne.

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.