Zvieratko narodené v znamení LEVA

(23.júl - 22.august)

Váš spoločník narodení v znamení Leva pripomína Raka v jednej dôležitej veci: vyžaduje veľa lásky. Domáci maznáčik-Lev vám veľmi nenápadne a zvodne ako mačka naznačí, že škrabkanie chrbta je to, čo práve teraz potrebuje.


 Keď vaše zvieratko niečo chce, či už je to škrabkanie, koláčik, alebo prechádzka, dá vám to najavo veľmi zreteľne, ale nenásilným spôsobom. Pre splnenie svojej požidavky urobí čokoľvek, len aby to dosiahol.
 Levy sú majstri vyjadrovania - sú to herci zverokruhu, a váš miláčik určite nieje výnimkou.


 Zvieratá narodené v znamení Leva nie sú také odkázané na vás, ako bývajú Raky. Sú si veľmi dobre vedomé toho,že ich úlohou je chrániť vás. Sú nebojácne a divoké, no pritom tak trochu márnomyseľné. Dá sa povedať, že majú zdravé sebavedomie, len im ho nikdy nezraňujte!


 Rovnako ako je to so všetým, čo je kráľovské, Lev vyžaduje aj kráľovskú pochvalu alebo pozornosť. Zahŕňajte svojho ochlpeného, opereného alebo šupinatého priateľa množstvom komplimentov.Pochváľte každý jeho kúsok všemožnými spôsobmi, ktoré má rád.
 Ak máte doma viac než jedno zviera, dbajte na to, aby len jeden mohol byť vodcom. Ak máte dve zvieratá v znamení Leva, asi to bude problém. Levy sú od prírody vodcovia a sú si toho vedomé. Sú z nich vynikajúci strážny psi, ale nenechávajte ich vymknutých na dvore strážiť dom. Ochraňujú vás, no rovnako bránia aj svoje postavenie.

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.