Zvieratko narodené v znamení BLÍŽENCA

(21.máj - 20.jún) 

Ak ste sa vy narodili v znamení Blížencov, možno máte doma celý zverinec. Blíženci majú radi mnohorakosť - taký bude aj váš maznáčik.

Najväčším trestom pre zvieratá - Blížencov je izolácia. Majte pre nich vždy veľa hračiek a poskytnite svojmu miláčikovy množstvo zábavy.
 Veľmy radi sa dlho rozprávajú, samozrejme svojou vlastnou rečou. Milujú hluk a obľubujú stálu no neustále sa meniacu aktivitu, ale najlepšie všetko naraz.


 Okrem toho, že Blíženci sú urozprávaní, sú aj dosť inteligentní. Nebýva zriedkavosťou, že tieto zvieratá sú rafinované a rýchlo pochopia čo od nich chcete. Majú veľké potešenie z toho, že sa učia nové kúsky a povely. Často sa stáva, že iba pozoruje, čo robí človek, a potom to napodobní.


 Čo sa týka jedla, Blíženci sú dosť prieberčiví. Chuť je zmysel, ktorý majú veľmi citlivý.
 Zvieratá v znamení Blíženca si nepotrpia veľmi na dotyk a pravdepodobne vás nebudú nabádať k tomu, aby ste sa s nimi maznali. Sú takí citliví na dotyk, že sa myknú alebo uskočia pri najmenšom údere alebo plesknutí. Ich systém je silno založený na nervovom základe, preto neberte takúto typickú reakciu Blíženca osobne, je to iba povaha divokého zvieraťa.
 Blíženci sú aj veľmi prieberčiví. Dávajte svojmu miláčikovy chutnú stravu a často ju obmieňajte.

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.