Zvieratko narodené v znamení BÝKA

(20.apríl - 20.máj)

Ak chcete mať dobrého domáceho priateľa, ktorý ma miernu povahu a stále bude doma, skúste takého, ktorý sa narodil v znamení Býka. Jedinou zlou stránkou zvieraťa v znamení Býka je jeho tvrdohlavosť. Je viac než pravdepodobné, že toto zvieratko bude čakať na to, aby ste sa k nemu priblížili, a nepôjde ono za vami. Volajte ho, koľko len chcete, kričte naňho, proste ho, buďte k nemu milý, nepríde k vám, až kým samo nebude chcieť. Ak prídete k nim a ony driemu, nech je to kdekoľvek, stále budú vyžadovať od vás napríklad škrabkanie, alebo aj nejakú malú pochúťku, ktorú môžu hrýzkať.


 Zvieratá narodené v znamení Býka sú tak trochu pomalé skoro z každého hľadiska. Zo života si nerobia ťažkú hlavu. Napríklad pes - Býk nepotrebuje nikam ísť aj celé hodiny a pritom je úplne spokojný. Ak sa váš kôň narodil v znamení Býka, vôbec mu nebude vadiť, keď ho necháte v stajni aj celý týždeň, až kým sa nerozhodnete vytiahnúť ho von. Práve preto sú zvieratá v tomto znamení výbornými spoločníkmi na cestách. Rady sa vozia v aute. Keďže je to zemské znamenie, bude váš miláčik oveľa menej aktívny ako Baran. Zviera norodené v znamení Býka dáva prednosť polihovaniu a leňošeniu. Tým nechceme povedať, že nemajú energiu, ale míňajú si ju opatrne.


 Dbajte na to, aby ste mali pre svojho miláčika dostatok vecí na maznanie, napríklad deky, mäkké vankúše a podobné veci. Tieto zvieratá majú silné estetické cítenie. Ak máte napríklad vtáčika, dajte mu do klietky zrkadlo, aby sa mohol obzerať, parádiť a obdivovať svoju krásu.
 Býk vládne krku a hrdlu. To spôsobuje, že tieto zvieratá sú citlivé na obojky.
 Zvieratá v znamení Býka je ľahké cvičiť, vítajú každé milé gesto, ktoré pre ne chcete urobiť, a s najväčšou pravdepodobnosťou zostávajú radšej okolo domu, kde nie sú ďaleko od svojho bydliska.

 

 

 

Upravil: Lulu, foto: internet, zdroj: internet

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pripomienky, tak budeme radi, keď ich napíšete do komentárov pod článkom. Ak sa vám článok páčil, dajte mu páči sa mi a zdieľajte ho so svojimi priateľmi a kolegami.